Filmvoorstelling 'Les Barons'

  • 27/04/2010
Printervriendelijke versie

Datum: dinsdag 27 april om 19.00 uur

Plaats: Kinepolis Hasselt, Via Media 1, Hasselt

Organisatie: Deze filmvoorstelling kadert in de campagne 'Sociale economie op de campus' en wordt georganiseerd door VOSEC i.s.m. de Associatie Universiteit-Hogescholen Limburg, Provincie Limburg, PHL, Universiteit Hasselt, XIOS en KHLim.


De inkom is gratis, maar de zaal is volzet. Wie zich heeft ingeschreven via de website, zal een bevestigingsmail ontvangen die recht geeft op een plaats.

 

Les Barons

Komedie
1u51, 2009
Nabil Ben Yadir
België

Cast: Edouard Ber, Nader Boussandel, Julien Courbey, Jan Decleir, Fellag

www.lesbarons-lefilm.com

 

Programma

  • 19.00 uur: Welkomswoord: Greet Castermans, directeur VOSEC
  • 19.10 uur: Inleiding bij de film
    • Bleri Lleshi, politoloog en documentairemaker
    • Nabil Ben Yadir, regisseur
  • Film Les Barons
  • 22.00 uur: Receptie

 

"Om in het leven baron te zijn, moet je zo lui mogelijk zijn. Elke mens wordt namelijk geboren met een krediet aan stappen. Elke stap brengt je dus dichter bij de dood. Wij, baronnen, weten dit van bij het begin. De meest ambitieuze baron, ben ik, Hassan. Ik droom ervan de mensen te doen lachen en er mijn beroep van te maken. Maar voor mijn vader is dit geen echt beroep. Buschauffeur wel daarentegen, een beroep met een loonfiche aan het eind van de maand. Bovendien is dit bij ons ongepast, op scène staan, de mensen doen lachen door over je familie en je vrienden te praten. Vooral in de ogen van Mounir, de echte baron, de oudste onder ons, mijn voornaamste inspiratiebron en de broer van de prachtige Malika. Bij ons geldt: raak niet aan de zus van je vriend want ze is zoals een vriend met lang haar."

 

BijlageGrootte
Sociale economie op de campus: Uitnodiging filmvoorstelling 'Les Barons' (Hasselt)1.12 MB