Fleat-event 'Zuinig vlootbeheer & multimodale mobiliteitsoplossingen'
Datum: woensdag 28 oktober van 13.30 tot 17.00 uur
Plaats: KBC Auditorium, Havenlaan 2, Brussel
Organisatie: VITO, Mobimix.be, Mobiel 21, MMM en Argus
Je zou het niet zeggen als je dagelijks in de file staat, maar het mobiliteitsgebeuren zit in een stroomversnelling. Dat moet ook, gezien de problematiek die er is. Bedrijven vergroenen hun vloot, zetten werknemers op de fiets en doen inspanningen om de milieu-impact te reduceren.
Tijdens het FLEAT-event worden de resultaten voorgesteld van het Europese FLEAT-project van VITO dat als doel heeft om de energie-efficiëntie van bedrijfsvloten te verhogen, en bijgevolg de CO2-uitstoot te verlagen. Naast een plenaire sessie zullen er ook drie parallelle sessies zijn waarin gefocust wordt op zuinig vlootbeheer, mobiliteitsbudget en infrastructurele inspanningen inzake mobiliteitsmanagement.
U als fleetmanager of mobiliteitsverantwoordelijke krijgt concrete informatie en tips waarmee u de dag nadien aan de slag kunt.
Programma
Het volledige programma en de mogelijkheid om in te schrijven vindt u in de brochure in bijlage.
| Bijlage | Grootte |
|---|---|
| Fleat-event "Zuinig vlootbeheer & multimodale mobiliteitsoplossingen voor en door de bedrijfswereld" | 442.66 KB |
Verwante evenementen
Verwante nieuwsberichten
-
Award for Best Belgian Sustainability Report: uitreiking van de prijs, perspectieven en case studies
-
Projectoproep Ondersteuning van maatschappelijk verantwoorde organisaties
-
Duurzaam zaken doen duurt het langst
-
Vlaams MVO Actieplan 2011
-
Het Netwerk van Brusselse actoren voor een duurzame voeding lanceert zijn website.
-
Breng beweging in uw onderneming